Ingvald Ystgaards veg 15
Bygget er nylig renovert utvendig, og er oppgradert til et lavenergibygg.
Lokalene er inndelt i kontorer, noe åpent landskap og møterom. Det er gode parkeringsforhold på eiendommen.
Som leietaker i bygget blir du nabo med bl.a Pipelife, ARGON, BRP Norway, Fagerhult Belysning, ACT-logimark, Anko, Falk Profil AS .
Næringsområde Tunga
Tunga har tradisjonelt vært dominert av industrivirksomhet, men har nå endret karakter med flere kontorer og forretningsbygg som f.eks IKEA og Skeidar. Det er lett adkomst via omkjøringsveien, som er hovedforbindelsen mellom syd og nord i Trondheim. 10 minutter kjøring fra Trondheim sentrum.
Faktainformasjon

Fasiliteter
- Kantine
- Garderobe
- Treningsrom

Ledige lokaler
Kontor: 3. etasje 209m2

Historie
Gården ble bygd av Anders Dahl i perioden 1907 til 1913 og her drev de fabrikk for luer, undertøy, arbeidstøy og skjorter, skredderverksted og buntmakerverksted. Les mer om historien til gården her.