Ola Eivind Knutsen

Ola Eivind Knutsen Foto: Ole Ekker
Ola Eivind Knutsen Foto: Ole Ekker
Ola Eivind Knutsen
Prosjekt bolig/næring
Leder Prosjektavdelingen
928 51 490
ola@koteng.no

Trond Jacobsen

Trond Jacobsen
Prosjekt bolig/næring
Prosjektleder
957 01 587
trond.jacobsen@koteng.no

Ida Nordbotten

Ida Nordbotten Foto: Ole Ekker
Ida Nordbotten Foto: Ole Ekker
Ida Nordbotten
Prosjekt bolig/næring
Prosjektmedarbeider
464 29 893
idan@koteng.no

Øystein Gulling

Øystein Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Øystein Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Øystein Gulling
Prosjekt bolig/næring
Prosjektleder
934 08 978
oystein@koteng.no

Ingrid Sætherø

Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Ingrid Sætherø
Prosjekt bolig/næring
Utviklingssjef
482 53 804
ingrid@koteng.no

Jostein Five

Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Jostein Five
Prosjekt bolig/næring
Prosjektleder
959 08 567
jostein@koteng.no

Roar Nilsen

Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Roar Nilsen
Vedlikehold
Prosjektleder Bygg/VVS
953 05 909
roar@koteng.no
Jubileumspins: Bronsje - 10 år

Roar Skaldebø

Roar S Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Roar S Kotengansatt Foto: Ole Ekker
Roar Skaldebø
Prosjekt bolig/næring
Byggeleder
940 24 201
roars@koteng.no