På besøk hos Butterfly House
Siden 2006 har vi støttet Butterfly House, et omsorgssenter i Paarl i Sør-Afrika. Les mer. Ivar og Nina er årlig på besøk for å følge opp prosjektet. Dette er bilder fra årets besøk:
9. april 2025
Siden 2006 har vi støttet Butterfly House, et omsorgssenter i Paarl i Sør-Afrika. Les mer. Ivar og Nina er årlig på besøk for å følge opp prosjektet. Dette er bilder fra årets besøk:

Koteng Eiendom AS© Formiddagsmat.

Koteng Eiendom AS© Helga, nyansatt leder på Butterfly House, på førskoleavdelingen.

På senteret er et av tilbudene en butikk med assortert utvalg. Valutaen er poeng for gode holdninger. Foto: Koteng Eiendom AS

Koteng Eiendom AS© Fra kjøkkenet serveres det daglige måltider til alle brukerne.

Koteng Eiendom AS© Det har vært stor utbygging i området de siste 10 årene.I forgrunnen skur, i bakgrunnen Mandelahus, -offentlig sosialt boligbyggingsprogram.

Koteng Eiendom AS© På den interne butikken er det også brukte klær å få kjøpt.

Møte med ledergruppen. Foto: Koteng Eiendom AS
Koteng Eiendom AS
Travbanevegen 2
7061 Trondheim
Sentralbord: 73 80 22 20
Vakt telefon: 73 80 22 55
koteng@koteng.no
Vi investerer og forvalter næringseiendom. Vår eiendomsportefølje består av 270.000m² med kontor, produksjon, lager og butikklokaler. Total leieinntekt på 340 mill. Eiendommene eies helt eller delvis av Koteng Holding.
Vårt verdigrunnlag er basert på arbeidsglede, redelighet, kompetanse og langsiktighet.